| larisagabrielaa a întrebat:

Buna, si-a mai comandat cineva de pe site-ul airjordanromaniaoutlet? Vreau sa-mi comand si am impresia ca este fake si sa nu-mi iau vreo țeapă

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din lungimea numelui iti dai seama ca treaba e dubioasa happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar văzând numele nu as cumpăra de acolo.

| ReddY25 a răspuns:

Suna ciudat numele

| Sekim a răspuns:

Nu cunosc site ul respectiv, dar cu siguranta niciun site de haine/incaltaminte etc. nu va folosi niciodata in nume un model de produs al unui brand. Pe langa asta, airjordanromanioutlet, sa fim seriosi, parca e nume de boala rara rolling on the floor. Site ul in sine poate nu este unul fals, insa produsele lor cu siguranta sunt fake uri. Jordan 1 Travis Scott care se vand la peste 2000 euro sunt redusi la 6 milioane si multe alte modele care nu se mai gasesc costa 4 milioane.