| Phonee9009 a întrebat:

Buna.Stie cineva cum sta treaba cu site-ul wish? Ajunge totul bine și asa ca pe poze?
Merita sa încerc?
În caz ca nu ajunge produsul returnează banii?
Va rog să-mi spună cine stie

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aliexpress e mai bun, se face o reclamatie la wish daca trece un timp, ei iti zice cand ajunge data estimativa. In caz contrar apelezi la ajutor acolo si oferi detalii, banii ajung dar sant sanse sa vina coletul, verifici la posta cateodata

| geani87 a răspuns:

Nu îți recomand wish și nici aliexpress.
Wish e o mare țeapă, iar produsele de pe aliexpress ori vin la anul' ori niciodată