| andreeeeaaaa1433 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa cumpar un hanorac pufos cu urechiuse?

10 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Aveau la New Yorker anul trecut. Erau chiar populare. Am si eu unul gri. Si aveau urechiuse de ursulet. Dar cum am zis, anul trecut. Oricum poti sa-ti incerci norocul si anul asta. Cine stie. Daca nu, iesi cu o prietena la cumparaturi si cauta :* Trebuie sa gasesti ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| brandsfashion a răspuns:

Buna, uite aici poti cumpara hanorace pufoase cu urechi bit.ly/hanorac-cu-urechi... nu stiu ce varsta ai, aici gasesti pana la inaltimea 1, 70 cm...

| Anonimus1110 a răspuns:

Olx.ro,tocmai.ro,ppt.ro

Răspuns utilizator avertizat
| Mixt a răspuns:

De pe www.okazii.ro :D

| Mixt a răspuns:

De pe www.okazii.ro.

| AndradaI99 a răspuns:

Buna. Eu am vazut ceva hanorac ci urechiuse la Q Fashion puppy dog eyes.