| <3dark-shadows<3 a întrebat:

Sunt din Pitesti, iar pe 30 luna aceasta este ziua unei prietene. Este un mare fan Hello Kitty. As vrea si eu sa stiu unde pot gasi diferite obiecte cu Hello Kitty, sau daca se gasesc tricouri pe care sa scrie best friends, ca eu nu am vazut. Sau ce alte idei aveti pentru cadouri. Dar va rog nu papitoaie laughing Are 12 ani, sincera sa fiu are destule din anii trecuti de la alti colegi rolling on the floor As vrea sa-i iau ceva mai special :X Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi şi tu la Mall sau în centru la Birotica Grup şi faci un tricou personalizat (o fotografie împreună imprimată pe tricou).
Distracţie plăcută.
Pa, pa.

| Sotiriu_Adrian_1978 a răspuns:

O cana cu hello kitty.