| raluca4321 a întrebat:

Sunt nou venita in Bucuresti. In ce zone pot gasi magazine cu 13 lei si magazine de incaltaminte gen 35 de lei? Astept raspuns

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Sunt multe pe soseaua Stefan cel Mare si Mihai Bravu (zona Obor).
dar gasesti mai peste tot.
bineinteles nu incerca in zona centrala.
cauta mai pe la periferie si in general pe langa piete.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai in Zizi Mall de la Unirii gasesti multe produse la 13 lei si foarte dragute, mai sunt la Piata Progresu vreo 6 magazine cu produse la 13 lei, la Universitate si cam atat stiu.Numai bine.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

La unirii e ZIZI MALL si langa el LJR.
La Piata Muncii e un magazin cu incaltaminte (super tare) la 25 de lei perechea.
Si mai gasesti magazine pe langa piete.
Sau cand te duci de la Unirii spre Universitate, sunt multe magazine acolo.

| Alexxaaa a răspuns:

Crangasi