| pisica90 a întrebat:

Buna TPU,am dat sambata o comanda pe notino, totul ok, in dimineata asta am primit chiar 2 mesaje de la ei ca astazi se livreaza comanda(tin sa mentionez ca livreaza cu sameday)este aproape ora 5, mai am sanse sa primesc coletul? Ati patit si voi?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Când comanda îmi vine prin Fan Courier o primesc de regulă după ora 18:00! Explicația in cazul meu este că livratorul stă în zona mea și face livrarea pe final de program!
În cazul tău poate fi nesimțirea celui care livrează! Nu face livrarea și zice că nu te-a găsit acasă și că nu poți fi contactat! În SMS-ul prin care firma de curierat te anunță că livrarea se face azi este și numărul curierului! Sună și vezi pe unde este și când ajunge și la tine!