| GaBrIeL_6760 a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de un bot de capra ca sa incep sa fac costumul de capra, vreau sa ma duc anul asta de distractie cu capra doar pe la neamuri, am cautat dar nu gasesc pe nicaeri stau in Iasi am cautat si in bazar, daca ma poate ajuta cineva cu o informatie unde pot gasi asa ceva, id meu este gaby_pro93 va rog am nevoie urgenttttt.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

De ce nu mergi la un atelier de lemnărie?

| GaBrIeL_6760 explică:

Da am gasit 'ce cautam.mam distrat la nebunie cu capra de anul nou

| TudorEne a răspuns:

Ai gasit pana la urma ceea ce cauti?