| magdakitty a întrebat:

de ziua mea imi doresc doua coliere ca in desenul h2o cel cu sirenele.imi doresc mult sa gasesc o poza cu colierul dar nu am gasit nici una
daca stie unul dintre voi un site sau ceva raspundeti-mi va rog

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| xNirvana a răspuns:

Asta e lantu: http://cgi.ebay.com/......0629272717
Insa e 19 dolari :s, cam scump. In orice caz vorbeste cu parintii tai poate ca de ziua ta fac o exceptie :D.

| Clara283 a răspuns:

Dai pe Google scrii colierele din H2o si dai la imagini. tongue

| Sevilica a răspuns:

Pai nu stiu cred ca e pe acest site poze colier de sirene sau imagini colierul h20 sper ca te-am ajutat funda?