| KatherineP a întrebat:

Este buna crema pentru pete si pistrui de la Farmec? Eu am foarte multi pistrui si as vreau sa incerc aceasta crema pentru ai mai decolora ca sunt prea vizibili si nu doresc sa-i acopar cu fond de ten. Cei care au folosito sau care au auzit de ea va rog sa-mi spuneti daca merita. Funda, iar pentru restul vot. >big grin

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pistruii nu trec cu o cremă, ci prin terapie cu laser după 18 ani dacă nu au cedat ei în mod natural.
Pa, pa.