| buna112 a întrebat:

stiti cumva daca magazinele mici sunt deschise azi?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De unde sa stim noi?! Asta depinde de la patron, la patron. Mergi in oras si vezi.

| maria999 a răspuns:

Acum depinde de unde esti.Majoritatea sunt deschise ca de pe 2 ianuarie se reia programul cam in fiecare an a fost asa.

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

big grin la mine in oras sunt deschise

| florinmadalin a răspuns:

Du-te la ele si ai sa afliwinking.

| FlorinelDaniel a răspuns:

Salut.
Depinde din ce oras esti. Dar in principiu da, nu chiar toate dar sunt.
Pa, pa. Sper ca te-am ajutat.

| Floree6052 a răspuns:

Practic a-r fii deschise... De la 2 ianuarie a-r trebuii sa se reia programul clasicwinking

| Zaharia_Paul_2001 a răspuns:

Da de la 2 ianuarie toate sunt deschise apropo astazi ma duc la cumparaturi!big grin