| dany179 a întrebat:

Vreau saimi iau o folie de protectie(tempered glass) pt telefonul meu http://www.ilexgsm.ro/Accesorii-Telefoane/Folie-protecti e---Kit-curatare/Folie-Protectie-ecran-antisoc--XOne-Tem pered-Glass-pentru-Samsung-Galaxy-S5--SMG900--Blister/

foliie de protectie de la x one sunt bune de ceva, sau imi recomandati altceva? Pe linga folii vreau sa argumentati dc ar fi mai buna folia recomandata de voi fata de cea propusa de mn! Dau funda celui care imi explica mai detaliat!

2 răspunsuri:
| coolboy22 a răspuns:

Băiete, toate foliile din sticlă călită: TEMPERED GLASS sunt identice, aceeasi calitate. Dacă ai de gand să platești mai mult pe un ambalaj colorat da-i bătaie.Astea sunt folii care costă maxim 2$ pe aliexpress, dar dacă vrei o folie tempered cu mai multe accesorii în pachet și un design mișto pe cutie: ia-ti Nilkin la 10$ dar cu aceeași calitate.Pricepi?

| dany179 explică:

Da frt dar nu pot cumpara nimic de pe acest gen de magazine, xum sunt si ebay si amazon findca inca nu am 18 ani. Stiu ca daca cumpar din afara ies mult, mult mai ieftin, dar nu pot, findca trebuie sa-mi conving parintii, si ei nu-s de acord sa plateasca inainte pentru produse, pana fac 18 ani, n-am ce face decat sa cumpar in continuare produsele de la,, hotii'' care le vand la suprapret. Ms oricum bine ca am aflat ca toate sunt de aceeasi calitate, Numai bine!