| mikella a întrebat:

Buna tuturor.imi puteti spune si mie ce cadouri puteti face persoanei iubite dar cu bani putini? eu nu am idei.

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

Buna Mikela! Poti lua un obiec pe care il personalizezi cu numele vostru, gen o perina in forma de inimioara sau orice...

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga Mikella, daca este vorba de cadouri pentru omul iubit, cred ca cel mai bine este sa îi cuperi o carte care stii ca îi trebuie sau ar putea sa fie interesat sa o citeasca. Sigur ca ai sa-i scrii cateva randuri numai de tine stiute sub o semnatura, care peste ani va fi o amintire foarte placuta.

nony
| nony a răspuns:

Un portret in creion dupa o poza de-a lui happy Pus in rama, cu o scrisoare de dragoste atasatá.

| MissD a răspuns:

O rama cu poza voastra cred ca ar fi frumoasa si oretul este miic.

| JeSa a răspuns:

Un tablou frumos

| ☼loli☼ a răspuns:

Fa-i un colaj happy Ia multe poze cu voi, niste materiale, o foaie cartonata, lipici, foarfeca etc. Fii creativa! happy Si pe urma, evident, inrameaz-o. Dar parca nu ajunge... stiu! I-ai si o agenda pentru 2010!

| AnaisC a răspuns:

Daca e pentru o fata... 3 trandafiri rosii,, o poza sau un album, mai bine a; lbum cu toate pozele inedite din relatya voastra. O scrisoara, cu o grafica impecabila cu niste cuvinte din suflet, ceva de dragoste ca o declaratye in care sa descrii cat de mult inseamna pentru tine.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

O scrisoare de dragoste, ceva, orice care să marcheze sentimentele voastre. Compune-i o poezie dacă eşti talentată. Cumpără-i o jucărioară de pluş şi spune-i că îţi aminteşte de el. Sunt multe lucruri, trebuie doar să te gândeşti ce apreciază el cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fugi la magazine.In perioada asta sunt foarte multe reduceri.Sigur o sa pui ochii pe ceva si frumos si ieftin! Succes! A si inca ceva! Daca o sa daruiesti cadoul din inima, cu toata dragostea ta, cu siguranta ca va fi apreciat mai mult decat iti imaginezi.

| MihaLoveYou a răspuns:

Poti sa ii iei un ravas, e ca un fel de pergament pe care sa scrie ce simti. Dar cel mai bun cadou vine din inima, mai ales ca ii este destinat persoanei iubite.