| mari2micuta a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa-i fac un ceas cadou iubitului si nu stiu ce sa aleg, pentru ca este pasionat de ele si sa fie multumit de optiunea mea. O amica mi-a recomandat sa cumpar de pe www.watchexpert.ro pentru ca si ea a cumparat cadou de Mos Craciun de acolo si a fost multumita de calitatea ceasurilor cumparate si faptul ca i-a venit coletul rapid desi a comandat cam la limita.

Am vazut ca au o groaza de marci si am incput sa aleg mai multe optiuni si pana la urma m-am oprit la Casio si oscilez intre doua versiuni:
http://www.watchexpert.ro/......1avdf.html
Mie mi s-a parut interesanta combinatia si destul de eleganta si merge si mai la casual, nu doar elegant.
dar ar mai fi si modelul acesta destul de atragator
http://www.watchexpert.ro/......lasic.html
Ma atrage ideea de pret foarte bun la ele.
Ma poate ajuta cineva cu ceva idei mai inspirate de pe site?! tot din gama Casio pentru ca mi se par foarte finute.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna

Tocmai pentru ca e pasionat de ceasuri NU ar trebui sa-i faci cadou ceas, pentru ca nu te pricepi si nu stii ce-i place.
Daca n-o sa fie incantant ori n-o sa-l paorte prea des si o sa te simti prost, ori o sa-l poarte constrans ca stie ca e de la tine si o sa se simta el aiurea.
Ia-i orice altceva si o sa fie bine, daca e pasionat de ceasuri are suficiente si daca mai vrea isi mai cumpara el.