| acris a întrebat:

Buna vine craciunul cu pasi repezi si nu stiu c sa le iau parintilor de craciun niste sugestii daca se poate?
niste cadouri mai speciale as vrea sa fie dar nu siropoase

Răspuns Câştigător
| claudiucop a răspuns:

Pt tata- un set de ras barba sau o masina de ras, afteshave etc
Pt mama- niste creme lotiuni, antirid, un balsam de par.de astea!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un robot de facut floricele.Profita de el intreaga familie in serile de iarna.100 ron

| FashionKitty a răspuns:

Eu iti sugerez sa le cumperi ceva simbolic, ceva facut de tine sau te poti ghida dupa hobby-urile lor, de exemplu daca citesc, le poti lua o carte, intelegi tu ideea, Funda?big grin

| ooLaviii a răspuns:

Mamei ii poti lua un bibelou sau o vesela noua, iar tatalui tau ii poti lua cv pentru masina(daca are) ssau o trusa de scule.Daca vrei le poti face o cina romantita la lumina lumanarilor(le gatesti tu cv acolo cu ajutorul bunicii) si ii lasi singuri. Apoi le dai cadourile. Succes. Funditsssa?