| MrsKitty a întrebat:

Vreau sa cumpăr o cutie de pe site ul kawaii box. Acolo spune sa plătesc cu cardul adică sa pun codul sau ceva de genul. Alți oameni au pățit pe alte site uri sa pună codul și toti banii au dispărut de pe card. Îmi e sa nu mi se întâmple și mie. Deci va rog răspundeți cine știe va rog mult. Vreau sa știu dacă voi primi cutia și nu voi păți nimic! Dau funda! :*

1 răspuns:
| damavicky a răspuns:

Nu vei păți nimic. Site-ul este de încredere. Iți vor lua din cont doar costul cutiei. Stai liniștita!