| anonim38 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar pantofi dintr-un magazin de fite,dar nu stiu cum sa ii duc la casierie.ii iau cu cutia lor sau doar ii tin in mana? ajutati-ma, va rog sad

4 răspunsuri:
| Rax a răspuns:

In orice magazin de incaltaminte cauti sa iei si cutia daca o ai la dispozitie pe rafthappy

| mOBSCENE a răspuns:

De obicei, in spatele modelului expus, pe raft, se afla mai multe cutii cu diverse marimi ale produsului. Daca e asa, iei cutia care-ti trebuie si mergi cu ea la casa.
Daca nu e asa, intrebi tipa/tipul de la casa daca au marimea ta, si o sa iti aduca ei.

| mariapaun a răspuns:

Pai trebuie sa ii duci cu cutia lor logic

| mariapaun a răspuns:

In primul rand am gresit ce am spus deci t
ii iei asa in mana si ii pun ei in cutie.