| Dedutza_8629 a întrebat:

dragi prieteni TPU! Eu am un I Phone 4 s si vreau o carcasa albastra cu hello kitty. Bine, nu trebuie sa fie neaparat albastra, dar imi doresc ceva de genul. Si vreau sa o cumpar de pe internet. P.s : Daca stiti vreun magazin mai ieftin prin Cluj, daca are asa ceva.? Dau Fundita!

2 răspunsuri:
| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Am vazut pe Okazii sunt multe carcase hello kitty si cautati pe acolo. Toate carcasele sunt 49 lei si unele sunt si din silicon si mai multe... Plz FUNDAhappy

| Green2OI3 a răspuns:

Ar fi mai comod de pe internet:)) :

http://www.iphone-store.ro/

Fundă?:D