| numesiprenume0 a întrebat:

La ce diferenta de emitere a facturii se livreaza produsul comandat online? Ma refer la emag.ro, produs vandut de eMAG(nu de terti), din gama electrocasnice mari. Am primit pe site factura emisa pe data de ieri, produsul cand ajunge? La AWB imi arata doar ca comanda a fost inregistrata... ofer funda!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza vanzarilor masive din ultimile zile, incluzand BlackFriday, livrarile se vor face in decursul urmatoarelor 2-4 saptamani.