| Bordinc_Razvytzu_1995 a întrebat:

Buna ziua TPU! Vreau si eu sa stiu daca stiti un caine care seamana cu husky dar nu urla ca lupul daca nu stiti ziceti-mi si mie niste rase pure de caini pret de la 100 ron la 450 ron fara pedigree si sa aiba 2 luni cu transport gratuit in toata Romania sau din Tg Jiu Gorj.
10 raspunsuri (orice caine dar rasa pura si masiv jucaus si cu energie multa) cu transport gratuit in toata Romania sau din Tg Jiu Gorj= iti dau funda sau raspund la o intrebare de a voastra fara sa imi dati funda.
10 raspunsuri (caine care arata ca un husky si nu urla ca un lup) si transport in toata Romania sau sa fie din Tg Jiu Gorj rasa pura daca e mai mult de 450 ron ziceti-mi pretul=iti dau funda si iti raspund la o intrebare de a ta fara sa-mi dai funda.

2 răspunsuri:
| Tudose_Bianca_1993 a răspuns:

Malamut de Alaska=minim 600 lei, Broder Collie, Collie=700, Golden Retriever=800, Labrador=1000,
Husky nu urla ca un lup, am experienta cu ei, sunt cuminti pana ii provoci, sunt niste caini speciali, si nu musca omul daca nu merita.

| Gaiu_Darius_Teodor_1995 a răspuns:

Ar fi un malamute de Alaska dar el mai face ca lupul