| elena22diana a întrebat:

Bunaa...am cumparat acum o sticla de 7up..si am castigat o sticla de pepsi la 0.5 L, dar nu stiu unde ar trebui sa ma duc sa validez capacul si sa-mi dea sticla de pepsi...

funda

Răspuns Câştigător
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Benzinaria MOL au 100% de acolo am luat si eu si mai aveau cam vreo 10.000 de sticle de 0.5.happy

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Sunt magazine care au o reclama cu Pepsi.Pe afis trebuie sa scrie centru de colectare.Bafta!

| ionutaka47 a răspuns:

La magazinul de unde ai luat sticla, sau la orice magazin, cred