| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaakiss! Vreau sa imi cumpar si eu un papagal...si nu stiu de unde il pot cumpara...ma gandeam ca din ceair(piata aceea de animale). Stiti in ce zile este deschisa de obicei?

:*

4 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Pai daca esti din bucuresti eu zic sa te duci in mallul de la cotroceni in afi, acolo au papagali. diferite rase si pun pariu ca iti vor placea. pwpici:*

| LoveMusic a răspuns:

Pai gasesti la vreun Pet-Shop de unde se cumpara animale de companie.Insa asta depinde si din ce oras esti! Sper ca ti-am fost de foloswinking

| Aliyaa a răspuns:

Cel mai bine este sa ti cumperi in timpul saptamani pentru in week-end este multa aglomeratie!winking

| Ingerash Tsacanit a răspuns:

laughing Din ce oras esti?