| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa cizmele UGG gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:68&tx=122&ty=77&biw=1280&bih=831, adica sa nu fie de material ca sa nu ma ud in ele (cele mai mici preturi)? Se gasesc in Leonardo?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu le-am luat dintr-un simplu magazin, imitatii happy
am dat 40 lei pe ele, si sunt cu blana!

| stiiix a răspuns:

In Leonardo o s agasesc dar desi cu un pret buna, pana in 100 lei materialul este o dezamagire totala! Mai bine cauti ceva original si scump, care te va tine mult si te va proteja de umezeala

| EllyFMS a răspuns:

Eu am vazut in mall [AFI Palace Cotroceni] UGG originale din material de ala in care nu te uzi la 11 mil si cevathinking

| AnnaRawrrr a răspuns:

Daca le iei de la leonardo o sa ingheti i ele si o sa te uzi. mai bine cumpara-ti din mall originale
sau din obor[ daca esti din bucuresti] unde sunt 400-500 lei si nu intra apa in ele big grin

| Criiistiiiiina a răspuns:

Pana in 500 leibig grin.
eu mi-am luat din Mall cu 650 lei happy