| DeathLord93 a întrebat:

Cam in cat timp imi vine o bijuterie daca fac comanda si asa cu aproximatie cam cat m-ar costa find din argint si ce mai platesc in plus pe langa comanda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crocaa a răspuns:

Toate aceste detalii le vei afla pe site-ul de pe care vei face comanda, oricum banuiesc ca undeva de la 30 lei in sus (cam asa ar veni pretul unei bratari spre exemplu, cam cea mai ieftina), in cateva zile lucratoare ar trebui sa ajunga 3-4 zile (maxim) si trebuie sa suporti cheltuielile de transport, dar vei selecta daca vrei sa primesti prin colet la Posta Romana, costa undeva in jur de 10 lei.Cel mai bine este sa cauti pe net si vei gasi toate informatiile acolo.