| radcasian a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon cu touch screen? imi puteti spune si pretul.garantez funda.

Răspuns Câştigător
| ℓαℓу1999 a răspuns:

Pai pot sa spun Samsung C3300K:este de la 25 euro=100 lei(1 milion)

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca acesta :
http://www.emag.ro/......pDeepBlack
dar Ieftin e si la 100 de lei...dar se strica dupa 5 zile...
. daca vrei telefon bun.eu zic sa iti iei Nokia 5530 xm!

| mamarutza12 a răspuns:

Eu am un Samsung corby. e super tare. costa vreo 600 lei, dar eu mi l-am luat cu aprox.125 lei la abonament si platesc 5 euro pe luna, vorbesc pe gratis cu un numar si am primele 2 luni net gratis!

| mamarutza12 a răspuns:

Vodafone

| Marius96 a răspuns:

Mamarutza12 in ce retea esti Orange cosmote Vodafone...chatterbox

| JustMee1 a răspuns:

Samsung S5230 Star. nu stiu daca e cel mai ieftin, dar in raport calitate-pret chiar se merita, zic eu. e si oferta la germanos daca vrei la abonament tongue