| RazvyBoss98 a întrebat:

Care este mai bun PSP-ul sau telefonul Nokia X3 Touch and Type? Raspunde-ti plzzzz (dau funda)!

Răspuns Câştigător
| Enzio a răspuns:

Am si X3 si psp aman2, PSP-ul. daca ai wireless acasa poti sa intri pe net sa iti iei theme pentru el,muzica,filme, iar daca il modezi poti sa iti iei o groaza de jocuri, x3 e de muzica,mesaje, poze, sa vorbesti la el si mesaje...acum decizia ta, poti sa iti iei o rabla de telefon si sa iti iei psp, acum km vrei!

1 răspuns:
| Marijuana187 a răspuns:

Amun2 sunt bune.PSP-ul este pentru jocuri,filme,poze,muzica iar telefonul pentru a vorbi,jocuri,poze,muzica, mesaje, etc. Daca vrei sa te joci ia'ti psp iar daca vrei sa vorbesti la telefon si sa ask muzicaa ia'ti telefon.telefonul este mai practic