| wannabe a întrebat:

Care sunt avantajele dintre o tastatura cu butoanele negre si alta cu butoanele albe?

10 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Cand se murdaresc alea negre nu sunt asa urate ca alea albe cand se murdaresc.

| Ea12345 a răspuns:

Ma imaginez, eu, in magazin:
-Buna ziua, vreau si eu o tastatura.
-Desigur, cu butoane albe sau negre?rolling on the floor

| OnWeed a răspuns:

Simplu, la tastatura cu butoanele negre, butoanele sunt...negre, iar la cea cu butoanele albe, butoanele sunt...albe. Nu era logic?

Oricum...sunt mai bune cele negre deoarece nu se vede praful care se strange pe ele.

| Denisse_8813 a răspuns:

Nu se vede jegul la fel de bine ca pe cele albe...hee hee

| anna_5786 a răspuns:

Pe cea alba vezi mai bine tastele noaptea smug

| ShiNee a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea am vazut tastaturi albe cu butoane de alea ca la laptop[nu stiu cum sa le zic altfel laughing ], in schimb tastaturi negre am vazut, plus ca tastatura alba nu mai merge la nici un pc[monitor negru, unitate neagra nah]faza cu jegu no mai zic laughing...

| Ioana22B a răspuns:

In primul rand ca tastatura alba se murdareste mult mai rapid decat cea neagra, iar chiar daca tastatura neagra se va murdari nu iti vei da seama plus ca cea alba mi se pare ca are un aspect mai ieftim...gen primele modele de calculatoare care au aparut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine asa :http://www.google.ro/......tp?/imgres

| romanionu a răspuns:

Totul tine de Design...

| Livianananana a răspuns:

Pai modele noi de tastatura albe sunt majoritate ilumminate sigur e frum. dar se murdaresc pe cand la cele negre nu se vede