| mlove a întrebat:

Cat costa o consola wii nintendo cu chestie din aia pentru picioare ceva de genu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Este 10 milioane cu balance bourd :P
balance bourd este " chestia aceea pentru picioare "
http://www.emag.ro/......GN5DBBBM/.
uite :

| mixxjim a răspuns:

Chestia aia pentru picioare se cumpara separat de consola, adica in plus. preturi poti sa vezi pe domo.ro, altex.ro, flanco.ro, pot fi si promotii si sa difere preturile

| ゼロの a răspuns:

In Timisoara consola costa in jur de 850 de lei, iar wiifitul(ala de picioare) e inca 500 de lei+ un joc.Deci vei da in jur de 1350 de lei, dar poate sa fie si mai mult depinde de unde il iei.La real ii cu 851 de lei aia alba si 852 aia neagra.

| Babylonul a răspuns:

De la 899lei la 1. 389lei consola +199lei 350lei accesoriile
bafta: