| pisi12356 a întrebat:

Cat costa o prastie din lemn de buna calitate?

Răspuns Câştigător
| aroi a răspuns:

Salut eu mi-am cumparat una de aici http://mercador.ro/oferta/prastie-vanatoare-pescuit-outdor-IDwzEG.html e super buna foarte de calitate. FUNDA?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

7,00lei,iar mai bună-22, 00lei

| Gogu06 a răspuns:

50 de lei ti-o fac eu.

| Gogu06 a răspuns:

La ce te referi de buna calitate. Distanta de foc mare si precizie laughing). Tu si Hitman ce mai faceti de astea laughing)).

| SmokeyEye a răspuns:

Cauta un copac cu o creanga in forma de Y. Eu asa faceam cand eram mica. Nu as da banii pe ea.Decat pe elastic, ca sa nu se rupa repede.Dar si ala il cumparam la metru, de la mercerie. Ai si tu o pasare care te trezeste dimineata ca si-a facut cuib langa geamul tau?happy Am auzit ca armele cu bile sunt legale, fara permis.