| 9kittygirl9 a întrebat:

Cat costa un iphone3g?

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Apple iPhone 3G 8GB de la 1. 285, 13 RON

Apple iPhone 3G 16GB de la 1. 645, 40 RON

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| unknown_3461 a răspuns:

Pai, depinde, un Iphone 3g s de 32 gb costa intre 1. 899 RON - 4. 143 RON.Pentru mai multe informatii http://www.shopmania.ro/......62975.html
PS:Acest site este un site cu reclame(iti arata magazinele cu cele mai mici si cele mai mari preturi) si pe site poti gasi mai multe modele de Iphone si bineinteles alte produse.

| AndreiSirghe a răspuns:

Eu am un iphone 3gs 32 gb si am dat 16 milioane pe elbig grin