| Laav_9828 a întrebat:

Cat inseamna pentru voi "shopping" in general la fete!
Ex. : aveti niste haine foarte frumoase putin mai vechi, nu chiar in rand cu moda. le puteti combina exceptionar, dar totusi nu sunt in rand cu moda!
Ce faceti? big grin astept pareri.[ funda >:" ]

2 răspunsuri:
| Deddu a răspuns:

Draga mea. moda ti-o faci singur/a poarta ce vrei! fii originalahappymoda asta pana la urma e o prostie... te imbraci cum iti placewinking

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Pai daca am bani shoppingul e viata mea, dar atunci cand stau mai prost cu bani de ex in momentul de fata imi place si mie sa combin tinutele un ex:ieri m-am intalnit cu niste prietene la o cafenea si am vazut ca se poarta blugi indoiti in partea de jos cu sandale dinacelea cu capse cum este in trend sa zic asa, parul starans in coda de cal cercei mari rotunzi, pe dedesubt eu am luat o bluzitza foarte sic cu un umar dezgolit iar deasupra sacou, tu poti sa alegi o camasa cu centura sau na ceva sa se potriveasca cat de cat la tinuta nici prea elegant dar nici prea sport undeva la miscloc.