| lorredanna a întrebat:

Caut si eu site pentru a inchiria o rochie de seara lunga. daca mai stiti site uri va rog ajuta ti ma, dau funda. specific vreau un site care se ocupa cu inchirieri de rochii in bucuresti...multumesc

6 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Draga mea, sa stii ca firmele care imprumuta rochii de mireasa si de seara practica preturi destul de piperate, iar unele rochii arata jalnic. Eu am cautat pentru nora mea o rochie de mireasa si am fost neplacut impresionata de starea rochiilor. Unele modele erau frumoase, chiar erau rochii de firma, dar erau murdare sau intr-o stare nu prea buna. Te-as sfatui sa-ti cumperi o rochie care sa ti sa potriveasca, daca ai masura standard, si vei plati chiar cat cer pentru inchiriat. Sunt magazine care au rochii foarte frumoase si in trend. Iti doresc succes si sa ne anunti ce-ai facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, incearca pe http://sw33t-clothes.blogspot.com/......s%22-2010, a fost lansata o colectie de rochii unicate, iar preturile sunt de maxim 100 lei

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Gabi_Gabriela_1992 a răspuns:

Zenda.ro

| an20dei a răspuns:

Daca inca mai ai nevoie sau mai cauti vreodata, incearca www.noho.ro

Au o colectie destul de mare si diversificata.