| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Ce alegeti dintre Lidl si Penny?

Răspuns Câştigător
| HereToHelp123 a răspuns:

Sincer,Lidl imi place mai mult. Au o gama diversificata de produse si imi plac mai mult produsele lor de patiserie decat cele de la Penny.
La Penny mi se pare nasol ca sunt toate in cutii, nu exista o ordine exacta, etc.
Totusi, nu le frecventez neaparat big grin Imi place mai mult Kaufland-ul. Au cam tot ce vrei. Auchan-ul nu il mai aduc in discutie big grin

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Kaufland

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleg Kaufland.

| ihacoswhy a răspuns:

Lidl

| GdX a răspuns:

Prefer Kaufland, dar ca sa iti raspund la intrebare, aleg Lidl.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lidl.

| Lalapisicutzalbe a răspuns:

Lidl ca are mai multe si la Penny is scumpe rau si fac reduceri numai cand produsele expira.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sincer Kaufland, Carrefour, Mega, dar daca ar fi sa aleg ar fi Lidl ca la Penny nu am gasit niciodata nimic

| Laura78 a răspuns:

Lidl

| BiancaT17 a răspuns:

Lidl oricand laughing