| anonim5491 a întrebat:

Ce ati alege dintre un parfum ambre elixir oriflame si crema hidratanta FSP 20 yves rocher?

4 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Parfumul l-as alege.

| Okkultist a răspuns:

Pai sunt baiat, dar imi permit sa vorbesc deoarece sa zicem ca le am laughing
Pai crema, ti-asi sugera sa o lasi, poti folosi uleiuri naturale care sunt mult mai bune si eficiente.
Insa parfumul este esenta, un parfum bun si imiresmat iti poate schimba starea de spirit.
Sti din punct de vedere subtil anumite gusturi si mirosuriu ajut la dezvoltarea anumitor chakre din corpul tau subtil.
Cum este de exemplu scortisoara pentru swadistana chakra. In fine, alege parfumul, este mult mai bun, te relaxeaza. Eu cand sunt stresat ajunge doar sa ma gandesc la un loc placut, templu astral se numeste, si la mirosul parfumului de pe mine. Alege parfumul te poate ajuta in multe xD Bafta xD

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu as alege parfumul.

| ralucap91 a răspuns:

Parfumul categoric, incearca si amber elixir nightwinking