| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar prietenului meu de Craciun? aveti vreo idee? sau baieti, voua ce v-ar placea sa vi se ofere? cat mai multe idei daca se poate... ps:de preferat ceva nu foarte scump!laughing...mersi:*

8 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Mai ieftin de 100 lei? Vezi pe http://z8.ro/cadoulcom si http://z8.ro/cadourioriginale - ai categorii speciale gen "cadouri iubiti"

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti sa-l impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| alissya a răspuns:

Hmm, nu foarte scump, ai putea edita o poza cu voi doi apoi sa o pui intr-o rama frumoasa cu bribizuri de Craciun,
sau
o bijuterie de argint, cum ar fi o bratara sau lantisor, nu dintre cele mai scumpe si pe langa si o felicitare haioasa de craciun dar in acelasi timp sa contina si cate putin din toate sentimentele tale pentru el love struck
sau

...ai putea cumpara un ursulet (nu foarte mare), sa decupezi dintr-o poza cu voi doi doar o parte mica(adica doar fetele voastre, sau daca va sarutati in poza, etc) in forma de inimioara si o lipesti cumva de ursulet, nu stiu, cauta un ursulet care sa aiba ceva de care poti lipi pozica, sau pune-i tu ceva8nu stiu exact cum sa iti explic) iti dai tu seama, apoi pune-i la urs o beteala in jurul gatului sau o margea nu stiu ceva care sa ii aduca aminte ca e Craciunul, e un cadou misto si nici nu te costa mult happy
sau

combina tot ce ti-am spus aici si o sa gasesti chiar tu cadoul perfect love struck
succes :*

| Andreea_2177 a răspuns:

Pai, uite ceva frumos de Craciun: Un glob cu cutiuta muzicala si scena in interior. Arata super! cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro

| AlexxaRainbOw a răspuns:

Un ursuletzZ (ori mos craciun) ori ceva sa scrie mErry christmas - Craciun fericit tongue nu stiu... ceva de geNu si nu e scump big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://minilink.ro/bt

| PicSiPoc08 a răspuns:

Buna pai poti sa ii cumperi un parfum sau un shprai e mai ieftinwinking

| dianar a răspuns:

Cred ca i-ar placea sa primeasca un cadou realizat cu poza voastra. Te-ai gandit la un calendar de perete?

Evenmtual poti sa adaugi si poze cu prietenii vostri pentru ca surpriza sa fie si mai mare...

Gasesti mai multe idei aici http://www.tiparo.ro/