| NobodyD a întrebat:

Ce cadou de Valentine's Day pot sa ii fac prietenului meu? big grin

Răspuns Câştigător
| Theo_Theodora_1987 a răspuns:

Pai depinde ce ii placelove struck un parfum.un ceas.o cutie de bomboane...un ursulet de pluss sau poti sa te interesezi unde poti personaliza lucruri si sa ii faci o perna. o cana nu stiu vei vedea tu:*

3 răspunsuri:
| mih1990 a răspuns:

Ii poti lua ceva personalizat[cana(termosensibila),perna,tricou,puzzle etc]
rama foto digitala, cina romantica, parfum sau haine.Acum depinde si ce gusturi are.Important e sa fie cu valoare sentimentala

| GusWaters a răspuns:

Pe Emma Stone sau Megan Fox, ca sigur o sa-i placa.