| Sergiu95 a întrebat:

Ce jocuri bunicele mi-ati recomanda pentru un pentium 3? Am incercat Vice city dar nu-mi merge prea binestraight face

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

A stai pentru pentium 3 jocurile astea tiar merge perfect:

Ai putea juca BloodRayne 1 si 2, MaxPayne 1 si 2, NFS Most Wanted, Underground, Carbon (cam sacadat), Counter Strike 1. 6, Command & Conquer: Generals, FIFA 98, 2000, 2001, 2002, Red Alert 2, Age of Empires 2, Stronghold, Quake 2, The SIMS 1 si cam atat. Funda?

8 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu ai cum sa joci ceva bunicel" pe pentium 3! la ora actuala si pentium 4 este depasit! iti vor merge doar jocurile care au fost in acea perioada!

| Assassins a răspuns:

Chicken Invaders

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pentium 3 600 mhz, 382ram, si placa video de 16 mb si imi merg pe el urmat. jocuri:Fifa 07, Pes 2007, 2006, 2005; Gta Vice City, max payne, nfs underground 2

| BlueHusky a răspuns:

Lineage happy (off topic cred)

| xt9000 a răspuns:

Incearca daca merge sims 1, need for speed 3, gta 3, fifa 2001, counter stike 1.6

| Sergiu95 explică:

Ai 382 la ram eu am 256