| mihai2092 a întrebat:

Ce parere aveti de Skateboard Dukes Exile Series. Sunt incepator deci nu prea stiu ce placa sa imi aleg. Ce ziceti de asta? Daca nu e prea buna pentru incepatori, ce placa mi-ati recomanda? FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Nici eu nu prea ma pricep la Skateboard-uri dar am multi prieteni pasionati de asta acest skateboard ales de tine nu este bun pentru nimeni si stiu asta sigur. Dar nu stiu ce skateboard sa iti recomand.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau funda celui ce imi recomanda un skateboard.

| Miriam_3799 a răspuns:

Eu cel putin nu am testat placa de care vorbesti tu. Dar as putea sa-ti recomand un skateboard Blind sunt bune