| RazboiniCool123 a întrebat:

Ce părere aveți despre FashionDays? Articolele Vestimentare sunt de calitate?

4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Cate unele sunt ok. fata de anii trecuti calitatea a maai scazut.ce am observat eu de exemplu este la incaltamintea Converse unde calitatea a scazut drastic. In rest.

| Mirel4412 a răspuns:

FashionDays e doar un distribuitor, e ca si cum ai zice ca daca Coca Cola de la penny e de calitate. Nu ei isi fac hainele, ei doar le primesc de la producatori si le vand.
Site-ul e legit, cumpara linistit.

| TitoJacksana a răspuns:

Da, sunt de calitate, altfel nu erau atat promovate la tv

| intrebcenustiu a răspuns:

Da, sunt originale, la fel cum sunt si pe aboutyou, answear, modivo...