| Nupreafericitul a întrebat:

Ce parere aveti despre magazinul Originals? Au produse de calitate? Sunt de incredere?
Eu sunt din Iasi si as vrea sa imi cumpar cate ceva din moment ce sediul e in Iasi.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sunt de calitate, sunt de incredere, sunt printre cei mai buni din Romania. happy

| faaalyoana a răspuns:

Mi-am cump si eu vreo trei lucrusoare de acolo s-au nimerit sa fie bune. Acum nu stiu ce sa zic, sunt de incredere, ex daca iti cump o pereche de tenisi si sunt mari si nu ai numere mai mici, iti returneaza banutzii daca nu vrei altceva la schimb.
Dar cu siguranta printre toalele care au la vanzare, mai exista si lucruri care nu sunt originale.
Si in ultimu timp am observat ca au niste preturi exorbitante la niste jafuri de haine.