| ShowTim3 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile/deodorantele Pierre Cardin?(cele pentru barbati)

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sunt forte strong! Cu conditia sa fie originale!

| ShowTim3 explică:

Pai am avut un parfum, care sincer m-a dezamagit (l-am luat de la un magazin special de parfumuri din centrul orasului).Dar mai nou am primit cadou un deodorant si este mai puternic decat parfumul asta mi s-a parut ciudat ( si pretul a fost mult mai mic, l-am tras de limba pe cel care mi l-a luat, acum nu stiu daca a mintit si a mai redus pretul ).