| IsabellaMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Chat b5330? Se gaseste in magazinele Vodafone?

Răspuns Câştigător
| gaby555555 a răspuns:

Este un telefon bun daca il folosesti pentru comunicare : messenger mesaje facebook etc... Are androidul 4.0 deci este bun si la jocuri. Se gaseste si in magazinele Vodafone

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Http://bit.ly/samsung-chat-b5330 conform review-urilor super ok. Ofera multe pentru pretul lui.

| AlexandruUrsachi a răspuns:

Intr-adevar este un telefon super dupa raportul calitate-pret.
Uite unde il poti cumpara cel mai ieftin in Romania:
http://bit.ly/11T0tGq