| elektron a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul www.depozituldecosmetice.ro A comandat cineva ceva de aici. Pareri despre produse daca se merita daca nu?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Silvia_1971 a răspuns:

Draga Elektron happy,
eu sunt o mare consumatoare de machiaj si am cautat permanent o colaborare cu un site de cosmetice. Daca e sa am incredere in vreun site acela este depozituldecosmetice.ro
Comand frecvent de la ei Clarins, Nyx si Max Factor si sunt foarte multumita. Preturile sunt foarte bune, livrarea este rapida, produsele de calitate si la final mai am si surprize placute: mostre, informatii etc.

2 răspunsuri:
| PufuleteDulce a răspuns:

Nu am comandat de acolo dar sincer mai bine incerci la Oriflame ca acolo sunt produse de calitate sau daca nu mai bine incerci o parfumerie...

| Elavila a răspuns:

Din cate stiu, parfumurile sunt branduri originale, si produsele cosmetice la fel. Eu am comandat si am fost multumita!