| AlexXX58 a întrebat:

Ce pareri aveti de siteul okazii este safe?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Siteul ca si platforma este ok, unii vanzatori poate nu sunt oameni in regula! dar asa este peste tot acolo unde exista anunturi cu lucruri de vanzare, fie ca vb de olx, de publi24 etc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este un site safe, fiind este un site de second hand cu sute de vanzatori, multi din ei fiind smecheri care vand obiecte pe care nu le detin, dar care te atrag cu preturi foarte mici.

Atentie masiva, daca vanzatorul refuza sa se intalneasca cu tine sa-ti dea produsul cumparat in mana si tu sa-l platesti in cash la cumparare, atunci este clar ca-i teapa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant cat de safe e site ul, acolo vinde cine vrea

| ReddY25 a răspuns:

Am înțeles că nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate țepe și-au luat alții de pe acolo, nu prea e safe.

| Lupică27 a răspuns:

Baiatu', vrei un telefon?