| Anasta11200 a întrebat:

Ce preț total este considerat prea mare pentru un tricou? (Inclusiv transport sau alte lucruri)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de banii din dotare. Poate ce este ieftin pentru tine este scump pentru mine. Si viceversa.

| Simpatic a răspuns:

Ce este mare pentru mine poate e enorm sau mic pentru tine.
Pentru Drake ce este un tricou scump? si cat este un tricou scump pentru dan negru?
Fiecare vede altfel notiunea de scump.
Cel mai scump tricou al meu a costat 200 de lei, prefer sa dau mult mai mult pe adidasi de ex.
Altii poate dau 800 de lei pe un tricou happy
Altii poate cos tricoul vechi si il poarta asa.
Fiecare dupa cati bani detine cat si dupa gandirea proprie.

| Celcestietot a răspuns:

Un pret care nu face cat calitatea in principiu.

| Sophieka a răspuns:

Depinde de venitul si prioritatile tale... Daca ai un salar mare, sa zicem peste 5000 de lei, iti poti permite un tricou pana in 3-400 lei. Dar daca ai un venit mic, sau esti elev si ai alocatie sau primesti bani de la parinti / bunici...In loc sa iti tii banii, merita sa ii cheltui pentru un banal de tricou?
Daca ai un venit mic, eu zic sa te incadrezi pana in maxim 100 de lei.

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Parerea mea este ca ce trece de 95-100-110 lei, peste pretul pe care l am zis este deja prea mult pentru un tricou. Sincer sa fiu nu as da nici atat.dar daca imi iau ceva de firma normal ca dau. Oricum firma mereu a fost mai scumpa, dar asta nu inseamna ca te face om, sunt tricouri mai blana si pe la 50 de lei.