| dragadeea a întrebat:

Ce sandale se poarta vara asta? Am fost sa-mi cumpar si-s magazinele ticsite cu tot felul de modele, sunt foarte confuza.

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Mai asteapta pana la vara. Ceea ce ai vazut tu sunt stocurile de anul trecut. Oricum trebuie sa-ti iei ceva practic potrivite varstei tale precum si activitatilor tale.Trebuie sa tii cont si de asortarea lor la toaletele care le ai deja, la genti.

4 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Anul acesta se poarta sandalele cu toc foarte inalt si multe berete(sau platformele inalte de asemenea cu multe berete). Daca nu vrei sa stai "la inaltime" poarta balerini sau sandalute in stil roman(gladiator)...cu o gramada de cureluse

eileen
| eileen a răspuns:

Se poarta platforme, tocuri inalte dar mai groase, piciorul liber, sandale egiptene.

| brandusa_6214 a răspuns:

Daca esti interesata sa cumperi sandale..aici poti sa vezi ce modele pot sa ti ofer eu ->http://www.shoebijou.com/ look book si lasi pagina sa se incarce sa ti arate pe rand pozele..pentru mai multe informatii, adresa de mess: pop_stanca@yahoo.com

| LittleZyzy a răspuns:

Cu toc si platforma.Chiar arata super sandalele de genul asta.