| KinekT a întrebat:

Ce se intampla daca ma duc intr-un restaurant, comand, iar la plecare realizez ca nu am destui bani sa platesc mancarea?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei nu mananci singur la restaurant asa ca unul de la masa se duce dupa bani

| RaduTN a răspuns:

Poate chema politia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sacrifici un deget de la mana, daca restaurantul e de specialitate chineza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios acum, lucrez in restaurant. noi de obicei oprim documentele gen buletin sau altele, pana aduci banii. daca nu chemam paza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce te-ai duce acolo fara bani. Pana la urma, Endoryus ce face fara bacsisul de la tine... tu vrei sa mai apuci lumina zilei urmatoare?

| DarkRevenge a răspuns:

Poate te da afara, sau sa muncesti in restaurant, depinde.

| Locus a răspuns:

Probabil te vor pune sa ii platesti in alt fel spaland vase

| Locus a răspuns:

Sau de asemenea ar pute chema politia

| Anonim340 a răspuns:

Cel mai probabil este sa speli vase sau sa faci curat sau sa fii chelner pentru o seara.

| SkyRainb0w a răspuns:

1. Suni un prieten, sa te imprumute.
2. lasi acolo o carte de itenditate, ceva; te duci si faci rost de banii necesari, te intorci si platesti, apoi iti iei cartea de itentitate (sau actul lasat) inapoi happy

| D3niD3nisa a răspuns:

Suni un prieten sa-ti aduca banii care iti lipsesc si dupa acest incident ii dai banii inapoi. Fundia? big grin