| ad3linush a întrebat:

Ce se poarta in 2011? Care sunt culorile anului 2011? care haine vor fi in trend in primavara aceasta?

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

In 2011 se poarta culorile care amintesc de puritate:alb, bej, roz pal, bleu. Anul trecut era vorba despre femeia exploziva, pe cand anul acesta e exact invers. Tinuta trebuie sa fie asemenea unei femei naturale, dar mai ales foarte feminina.
Pentru primavara acestui an sunt la moda urmatoarele culori: animal print, alb, bej, albastrul deschis. Se poarta tocurile, mai ales platformele, precum si tocurile inalte si groase. Sunt la moda pantofii cu curele subtiri, fine si elegante. De asemenea, se poarta si pantofii cu catarame, in stil STRONG LADY. In privinta pantofilor, ne axam pe culori vii.
Nu se mai poarta blugii, ci pantalonii din piele sau matase. Se poarta jachetele Moto, fustele din piele. Rochiile / fustele lungi sunt la moda, dar mai ales cele transparente.

Ma bucur ca si tu esti pasionata de moda.
O zi buna!
Sper ca te-am ajutat.

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Rosu in toate variantele sale(roz, visiniu...).De ce nu tasteezi pe Google CULOAREA ANULUI ca sa obtii informatii complete?

| andreiasavescu a răspuns:

Uite aici raspunsul http://hainetari.com/......vara-2011/ ai link cu poze

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Culorii vii, toate hainele trebuie sa aiba culori calde. Fundita?

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Culorii vii, toate hainele trebuie sa aiba culori calde sper ca te-am ajutat. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce culori se poarta anul 2011 ce maeuri se poarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu? niste egari cu o bluza lunga

| Deni4you a răspuns:

Nu sunt sigura daca asta iti foloseste, dar uite:http://tow.ro/2010/12/ce-culori-se-poarta-in-2011/ daca nu: http://www.elegantza.net/2010/10/afla-ce-culori-se-poarta-in-2011.html sau http://tow.ro/2011/01/ce-se-poarta-in-2011-ghid-complet/
Sper ca intr-un fel sau altul te-am ajutat!:D
Pupici***!

| ad3linush explică:

Daca se poate sa imi dati si niste link cu pozebig grin

| Mada14_8958 a răspuns:

Alb, rosu aprins, bej, roz pal şi luminos, galben neon, negru, bleumarin, verde, gri şi tonuri de maro

| OannaAndreea a răspuns:

Pai culoarea anului 2011 este "Honeysuckle" sau rozul rosiati.