| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poarta in vara anului 2009

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Rochii lungi si vaporoase, imprimeuri florale, culori intense, pantofi cu bot rotund si toc patrat.etc

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Haine.

| borsec a răspuns:

Orice -ti place

| alexam a răspuns:

Topless. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica culorile vii, imprimeuri florale, margelele alea mari.Iti spun ce'mi amintesc ca am citit si eu.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai nimic, asa ca poti fi la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In materie de?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rochite gen baby doll, pantofi inalti, lasam balerinii, culorile pale...curele.ochelarii nelipsiti... e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culorile deschise

| razvanbigstar a răspuns:

Incearca sa intri in magazine precum zara. pull & bear berska intotdeauna au fost in pas cu moda...sunt sigur ca gasesti ceva pe gustul tau

| havana a răspuns:

CE ITI VINE BINE