| ellynuzza a întrebat:

Ce site-uri de haine calumea stiti?

13 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Cristian1994 a răspuns:

Site-ul unde ma imbrac eu este www.originals.com.sper ca te-am ajutat

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

Răspuns utilizator avertizat
| hunterr a răspuns:

Tzoale.ro au o marfa de tot rahatul, nu e buna de nimic...mi-am luat o pereche de adidasi de acolo, am dat 1 milion jumate pe ei si in 3 saptamani s-=au rupt..cred ca erau contrafacuti!

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro sigur o sa gasesti ceva ce o sa te incante mai ales acum cu reduceri de 70 %!
O zi buna!

| nom a răspuns:

Trend zone, miniprix

| habibi2012 a răspuns:

Haine tari

| cercel06 a răspuns:

Eu am mai cumparat diverse de pe http://www.tricosib.ro au preturi mici si de calitate;)

| vali_6331 a răspuns:

Www.originals.ro Site de haine de firma de la nike pana la armani.EVa.etc. Bafta sper sa-ti placa ceva de acolo:*