| crash15 a întrebat:

Ce site-uri de shopping online stiti care sa fie de incredere si la care sa poti returna articolele (am cumparat de pe miniprix, si nu mi s-au potrivit toate, desi am comandat la toate aceeasi marime)? Funda pentru cel mai bun.

4 răspunsuri:
| IrinaIghi a răspuns:

Iti recomand si dyfashion.ro

| alexutzu1981 a răspuns:

Orice produs comandat online se poate returna in termen de 10 zile fara niciun motiv, exceptie fac anumite produse (ex. lenjerie intima ce nu se poate returna din motiv de igiena). Recomandat inainte sa comanzi de pe un site sa cauti informatii despre firma, si in cazul in care refuza sa-ti returneze banii ii poti reclama la anpc, iar in final vor plati si banii si amenda.

| rauel199 a răspuns:

Pentru incaltaminte poti folosii cu incredere www.shinylook.ro sunt foarte promti, poti returna produsele in 10 zile.

| rauel199 a răspuns:

Pentru incaltaminte poti incerca cu incredere www.shinylook.ro sunt foarte promti, iar produsele le poti returna in 10 zile.